Dla szukających pracy

Mamy dla Ciebie oferty stałego zatrudnienia i pracy tymczasowej w Polsce oraz oferty pracy za granicą. Uwielbiamy naszych kandydatów, dlatego chcemy, by znaleźli fajną pracę!
Podpowiemy Ci, jak przygotować się do rozmów i będziemy do Twojej dyspozycji w trakcie całego procesu rekrutacji.

Jakie oferty pracy u nas znajdziesz?

Jeśli szukasz pracy w Polsce lub za granicą, chcesz zmienić obecne miejsce zatrudnienia lub dopiero wkraczasz na rynek pracy – dobrze trafiłeś. Posiadamy oferty pracy dla osób z doświadczeniem i bez, na stanowiskach wyspecjalizowanych, ale także oferty prac dorywczych na okres wakacji.

Praca stała


Jeśli szukasz stałej pracy i zależy Ci na zatrudnieniu bezpośrednio w firmie naszego klienta – dobrze się składa. Znajdziesz u nas oferty zatrudnienia z całej Polski.


Dlaczego warto?

Przedstawiamy Ci jasne warunki zatrudnienia: stanowisko, rodzaj umowy, zakres obowiązków, wynagrodzenie, dodatkowe benefity bez niedopowiedzeń.

Gwarantujemy przyjazny i sprawny proces rekrutacji – zawsze wiesz na jakim etapie rekrutacji jesteś, masz nasze wsparcie i informację zwrotną na czas. Gramy fair play!

Ograniczamy formalności do minimum - wystarczy, że wyślesz CV, a my zadbamy o resztę.

A to wszystko całkowicie bezpłatnie. Nigdy nie pobieramy opłat od naszych kandydatów.

Praca tymczasowa


W pracy tymczasowej my jesteśmy Twoim pracodawcą i oddelegowujemy Cię do pracy u naszego klienta. Jesteśmy odpowiedzialni za to, byś pracował legalnie i bezpiecznie, otaczamy Cię stałą opieką i zawsze służymy pomocą.

Dlaczego warto?

Współpracujemy z naszymi partnerami od wielu lat więc zawsze wiemy, do jakiej firmy trafisz i czego możesz się spodziewać.

Wynagrodzenie otrzymasz zawsze do 10. dnia miesiąca.

Gwarantujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia.

Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji - otrzymasz stałą opiekę naszego konsultanta.

Praca za granicą


Naszym kandydatom oferujemy pracę za granicą w Niemczech, Francji i Belgii. Rekrutujemy do wielu branż – budowlanej, hotelarskiej, gastronomicznej, produkcyjnej i innych.


Dlaczego warto?

W naszej bazie znajdziesz firmy, z którymi mamy stałą współpracę od wielu lat. Znamy warunki na miejscu, więc nic Cię nie zaskoczy.

Pomagamy we wszystkich formalnościach związanych z wyjazdem za granicę, wystarczy, że zaaplikujesz na wybraną ofertę, a my zajmiemy się resztą.

W przypadku większości ofert gwarantujemy bezpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Często na miejscu u klienta są już nasi pracownicy, więc nie będziesz sam.

Oferujemy stałą opiekę konsultanta - zawsze masz się do kogo zwrócić.

Posiadamy oferty bez znajomości języka, jak i te w których możesz podszkolić swój język.

 

Szukasz pracy?