Dla szukających pracy

Mamy dla Ciebie oferty stałego zatrudnienia i pracy tymczasowej w Polsce oraz oferty pracy za granicą. Uwielbiamy naszych kandydatów, dlatego chcemy, by znaleźli fajną pracę!
Podpowiemy Ci, jak przygotować się do rozmów i będziemy do Twojej dyspozycji w trakcie całego procesu rekrutacji.

Jakie oferty pracy u nas znajdziesz?

Jeśli szukasz pracy w Polsce lub za granicą, chcesz zmienić obecne miejsce zatrudnienia lub dopiero wkraczasz na rynek pracy – dobrze trafiłeś. Posiadamy oferty pracy dla osób z doświadczeniem i bez, na stanowiskach wyspecjalizowanych, ale także oferty prac dorywczych na okres wakacji.

 

01
Aplikacja na wybraną ofertę

Mamy dla Ciebie oferty w kilkunastu branżach, w średnich i dużych firmach, na różnych stanowiskach. Przejrzyj je i wyślij CV, aplikując bezpośrednio pod ofertą. Nie znalazłeś nic dla siebie? Zostaw CV w naszej bazie kandydatów, aby nasi rekruterzy mogli skontaktować się z Tobą w przyszłości.

02
Kontakt z wybranymi kandydatami

Aktywnie i z powodzeniem realizujemy założone plany sprzedażowe. Otrzymujemy kolejne certyfikaty od firmy Microsoft na sprzedaż i wdrażanie oprogramowania tej firmy.

03
Rozmowa kwalifikacyjna w naszej agencji

Przeprowadzka firmy do obecnej siedziby. Rozpoczęcie działalności nowych branż produkcyjnych

04
Spotkanie u przyszłego pracodawcy

Dalszy rozwój firmy oraz poszerzenie działalności o kolejną branżę.

05
Finalizacja procesu

Przeprowadzka firmy do obecnej siedziby. Rozpoczęcie działalności nowych branż produkcyjnych


Najczęściej zadawane pytania:

Staramy się, by prowadzone przez nas procesy rekrutacji nie trwały dłużej niż miesiąc. Ten czas zależy jednak również od naszych klientów – firm, dla których rekrutujemy. Dlatego może zdarzyć się, że czas oczekiwania na informację zwrotną może się przedłużyć. Jeśli jednak tak się stanie, na pewno skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o przesunięciach.
Tak. Zawsze chcemy dostarczyć naszym kandydatom jak najbardziej kompletnych informacji. Dlatego na pewno będziemy z Tobą w kontakcie, niezależnie od wyniku procesu – poinformujemy Cię o wszystkim, co ma z Tobą jakikolwiek związek.
Odpowiedź na to pytanie zależy od danego procesu, a my nie zawsze możemy podać budżet, jaki klient przeznacza na to stanowisko.