Leasing pracowniczy

W przypadku tej usługi znajdujemy dla Ciebie pracowników, podpisujemy z nimi umowę cywilnoprawną i oddelegowujemy ich do pracy w Twojej firmie. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami, w tym wypłatą wynagrodzenia i odpowiadamy przed instytucjami rynku pracy.

Dlaczego warto?

- szybko zrekrutujemy kandydatów i oddelegujemy ich do pracy w Twojej firmie;
- przedstawimy czytelną i jasną wycenę z pełną symulacją kosztów – od początku wiesz ile zapłacisz;
- zajmiemy się sprawami kadrowo-administracyjnymi (wypłata wynagrodzenia, składki);
- pomożemy Ci maksymalnie obniżyć koszty zatrudnienia;
- wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie.


01 Przygotujemy ofertę

W ciągu 24h otrzymasz ofertę i konkretne informacje dotyczące kosztów i terminów. Ile kosztują nasze usługi? Cena zależy od stanowiska, liczby pracowników, których dla Ciebie zatrudnimy, planowanej długości współpracy, itd.

02 Pozyskamy osoby do pracy

Zaraz po podpisaniu umowy zaczynamy szukać pracowników. W wielu przypadkach przedstawiamy kandydatów od razu, bo mamy ich w swojej bazie. Ile to potrwa? Wszystko zależy od tego, czy poszukujesz kogoś o unikalnych umiejętnościach, jakie proponujesz warunki zatrudnienia, itd. Zwykle trwa to od kilku do kilkunastu dni.

03 Dbamy o formalności

Zadbamy o wszystkie sprawy administracyjno-kadrowe, a jeśli stanowisko tego wymaga przeprowadzimy też badania lekarskie. Jeśli pracownik zachoruje zastąpimy go jak najszybciej: skorzystamy z aktualnej bazy, zadzwonimy do dodatkowych kandydatów i byłych pracowników.

04 Zajmiemy się zmianami w zatrudnieniu

Chcesz zwiększyć lub zmniejszyć ilość pracowników? Wystarczy telefon, a my zajmujemy się resztą. W leasingu pracowniczym podpisujemy umowy zlecenia, co pozwala maksymalnie skrócić okres rozstania i ułatwia pozyskiwanie nowych osób do pracy.

05 Prześlemy jasne rozliczenie

Przyjmujemy dwa systemy rozliczeń – PLN netto / za godzinę pracy lub PLN netto / za miesiąc. Na koniec miesiąca wysyłamy do twojej akceptacji przejrzyste zestawienie wszystkich kosztów. Wystawiamy jedną fakturę, zdejmujemy ci kłopot z głowy.


Najczęściej zadawane pytania:

+ Czy pracownicy mają prawo do urlopu?
+ Czy współpraca zdalna jest możliwa?
+ Jak wygląda rozliczenie z agencją?
+ Ile kosztuje usługa leasingu pracowniczego?
+ Jakie koszty zawierać będzie faktura, którą wystawiacie?
+ Czym leasing różni się od pracy tymczasowej?