Usługi dla pracodawców

W czym możemy Ci pomóc?

Szukasz pracowników, chcesz zaoszczędzić czas i zmniejszyć koszty zatrudnienia i administracji? Oferujemy usługi rekrutacji, pracy tymczasowej i leasingu pracowniczego. Pomożemy Ci znaleźć pracowników, sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces i odciążymy Twoją firmę w sprawach administracyjno-kadrowych.

Dlaczego my?

Staramy się możliwie uprościć formalności i maksymalnie skrócić czas od zapytania do zatrudnienia pracownika. Rekrutujemy pracowników do firm od blisko 15 lat. Doskonale znamy rynek, posiadamy niezbędne narzędzia i wypracowane metody, dzięki którym szybko docieramy do odpowiednich kandydatów.
Gdzie działamy?

Działamy na terenie całej Polski. Nieważne, czy Twoja firma jest na Pomorzu Zachodnim czy w Wielkopolsce. Mamy siedzibę w Kołobrzegu, jednak jeśli jest taka potrzeba, możemy spotkać się w każdym miejscu.

Do jakich branż rekrutujemy?

Naszą najmocniejszą stroną są rekrutacje do branż: hotelarskiej, gastronomicznej, budowlanej, usług opiekuńczych. Z powodzeniem rekrutujemy kucharzy, kelnerów, pokojowe, szwaczki, praczki, magazynierów, a także mechaników czy specjalistów ds. marketingu. Nie boimy się wyzwań. Napisz do nas, aby porozmawiać o Twojej branży